Informacja Administratora

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025

Komunikat o liczbie wolnych miejsc Komunikat Dyrektora ZPM4 o liczbie wolnych miejsc

Jak wypełnić deklarację Deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego_instrukcja_dla_rodzic__w.pdf

Harmonogram dla rodziców DEKLARACJE_O_KONTYNUOWANIU_harmonogram_dla_rodzic__w.docx

Dokumenty do pobrania https://nabor.pcss.pl/lodz/przedszkole/dokumenty

Dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy Rodziców z przyszłymi przedszkolakami (dziećmi, które nie chodzą do przedszkola) na dzień otwarty 08.04.2024 r. (poniedziałek) o godz. 16.00-17.00. Zapraszamy do wspólnych zabaw, zwiedzania naszego przedszkola oraz rozmów z gronem pedagogicznym. Prosimy o zapewnienie dzieciom obuwia na zmianę.

Zapisy na przyszły rok szkolny 2024/2025

Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 dostępne są na stronie Urząd Miasta Łodzi

Rekrutacja rozpoczyna się od dn. 2 kwietnia i trwa do dn. 17 kwietnia do godziny 15:00. Szczegółowy harmonogram znajduje się w Załączniku nr 1 do Zarządzenia Nr 152/2024 Prezydenta Miasta Łodzi, znajdującego się na wyżej podanej stronie UMŁ.

Załącznik Nr 1 Zarządzenie Nr 1522024 harmonogram rekrutacji.pdf

Załącznik Nr 2 Uchwala-w-sprawie-kryteriow-rekrutacyjnych-do-przedszkoli.pdf

Zebranie z rodzicami nowo przyjętych dzieci na kolejny rok szkolny

Zapraszamy na zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych na kolejny rok szkolny 2023/ 2024 w dniu 22 czerwca (czwartek) na godz. 16:00.

Dokumenty na wakacje i nowy rok szkolny 2023/ 2024

UWAGA zmiana terminów dostarczania dokumentów

Dokumenty dla dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2023/24:

"Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole"- wszystkie dzieci, dostępna  na stronie internetowej przedszkola lub w wersji papierowej w przedszkolu.

Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole - rok szkolny 2023/24

Upoważnienie do odbioru dzieci rok szkolny 2023/24

Wnioski wydrukowane z sytemu naboru  i podpisane – tylko dzieci po raz pierwszy przyjęte do naszego przedszkola.

Termin dostarczenia – wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych dokumenty należy dostarczyć do przedszkola do dn. 1 września lub pierwszego dnia pobytu dziecka we wrześniu, nie później jednak niż do dn. 10 września.

Dokumenty dla dzieci przyjętych na wakacje - lipiec 2023:

"Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole"- wszystkie dzieci, dostępna na stronie internetowej przedszkola lub w wersji papierowej w przedszkolu od dn. 26 czerwca.

Lipiec 2023 - Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole

Wnioski wydrukowane z sytemu naboru  i podpisane – wszystkie dzieci

Termin dostarczenia – wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych dokumenty należy dostarczyć do przedszkola do dn.1 lipca lub pierwszego dnia pobytu dziecka w lipcu.

Uwaga !!! W przypadku niedostarczenia dokumentów w wyżej wyznaczonych terminach będzie to potraktowane, jako rezygnacja z miejsca i spowoduje automatyczne skreślenie kandydata z listy przyjętych.

Należy pamiętać o poinformowaniu o wszelkich alergiach i innych istotnych informacjach, mających mieć znaczenie podczas pobytu dziecka w przedszkolu.

Zapisy na wakacje 2023 r.

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzone będą z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Informacje dotyczące zasad naboru na opiekę wakacyjną wraz z linkiem do strony dla rodziców znajdują się na stronie Urzędu Miasta Łodzi

Nasze przedszkole dyżuruje w miesiącu lipcu.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA WAKACJE

1. Złożenie wniosku zapisu na opiekę wakacyjną :
    15 - 31.05.2023 (do godz. 15:00)
  2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.:  13 czerwca 2023 (15:00)
  3. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w systemie elektronicznych zapisów na opiekę wakacyjną 13-20.06.2023 (do godz. 15:00)
  4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych: 23.06.2023 (15:00)
  5. Dostarczanie do przedszkoli dokumentów od 26.06.2023

Zapisy na przyszły rok szkolny 2023/2024

Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 dostępne są na stronie Urząd Miasta Łodzi

Rekrutacja rozpoczyna się od dn. 5 kwietnia i trwa do dn. 20 kwietnia do godziny 15:00. Szczegółowy harmonogram znajduje się w Załączniku nr 1 do Zarządzenia Nr 186/2023 Prezydenta Miasta Łodzi, znajdującego się na wyżej podanej stronie UMŁ.

Zapraszamy na dzień otwarty w dn. 13 kwietnia w godz. 16:00 - 17:00

Komunikat o wolnych miejscach

Witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023

Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci od 1 września w godzinach:

Przyprowadzanie dzieci: 6:00- 8:45

Odbiór dzieci: 12:30- 12:45 lub 14:45- 17:00.

Każde dziecko musi mieć wygodne buciki na zmianę, zapasowe ubranko w szafeczce oraz odpowiedni ubiór do wyjścia na spacer. Rodzice dzieci z grupy I proszeni są o dostarczenie do końca tygodnia piżamki, poduszki i koca do nauczycielki grupy.
Zgodnie z zasadami rekrutacji prosimy o dostarczenie do przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka (najpóźniej do dn. 10 września br.):

wszystkich dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej, które załączone były w systemie elektronicznego naboru: wniosek + załączniki (oświadczenia, orzeczenia itp.).
oraz dokumentów dostępnych do pobrania poniżej lub w przedszkolu:
1. Informacja dotycząca zasad korzystania z wychowania przedszkolnego. ZPM4 INFORMACJA ZAPISU DZIECKA (148)
2. Upoważnienie odbioru dziecka. UPOWAŻNIENIE do odbioru dzieci zpm4.
3.Oświadczenie o wyrażeniu zgody na pomiaru temperatury ciała dziecka. OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA POMIAR TEMPERATURY U DZIECKA 2022-23 R.

Uwaga, niedostarczenie dokumentów skutkować będzie wypisaniem dziecka z przedszkola.